Értékesítő, áruátvevő/ adminisztrátor munkakörbe munkatársat keresünk !

Cégünk, a SEBO Műszaki szaküzlet, webáruház és konyhastúdió munkatársat keres.

A SEBO Kft. 1992-óta működő családi vállalkozás.

Munkavégzés helye: Szombathely, Pálya utca 10-16.

Kezdés: Akár azonnal.

Nyitvatartásunk:

Munkaidő: napi 8 óra, fél óra ebédidővel

Hétfő-Péntek: 8.30-17 h

Szombaton, vasárnap: Zárva

Feladatok:

Áruátvétel, árukiadás

Ügyfél-szolgálati tevékenység, értékesítés

Adminisztrációs feladatok

Áruátvétel:

Az érkező áruk átvétele, a kiadásra váró áruk kiadása logisztikai partnerek és a vásárlók felé.

Ügyfélszolgálati tevékenység:

Webáruházba és az üzletbe érkező e-mail és telefonos megkeresések rendelések, feldolgozás és megválaszolása.

Adminisztrációs feladatok:

A bolti és webáruházi folyamatok háttér-támogatása (árajánlat összeállítás, rendelés, leltározás, készletkarbantartás, áruátvétel, könyvelési anyagok előkészítése, árlista és számlafeldolgozás, webrendelések kezelése, jelentések, ellenőrzések elvégzése, ügyvezető munkájának támogatása).

Elvárások:

Legalább középfokú végzettség

Előny, de nem feltétel a kereskedelem, értékesítés területén szerzett tapasztalat

Középszintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Internet), melyet a személyes állásinterjún tesztelünk is.

Előny, de nem feltétel:

Műszaki beállítottság

Ügyfélkapcsolatos, értékesítői tapasztalat,

Gépírás ismeretek, informatikai végzettség,

Amit kínálunk:

Teljes munkaidős munkaviszony

Kiemelt fizetés

Felelősségteljes, változatos feladatok (nálunk nincs két egyforma nap)

Fiatalos, stabil munkahely, családias légkör

Folyamatos kihívások és fejlődési lehetőség, rálátás a 21. századi kereskedelemre.

Betanulás:

Teljesen tisztában vagyunk azzal, hogy a cégünknél a feladatok sokrétűek és szerte ágazóak, éppen ezért a SEBO Kft-ben baráti, segítő légkörben minden lehetőség adott a nyugodt és teljes körű betanulásra, melyet több éves tapasztalattal rendelkező kollégáink végeznek el az első hónapokban.

Ha álláshirdetésünk komolyan felkeltette érdeklődését, kérem, látogasson el www.sebomuszaki.hu oldalunkra, ahol láthatja mi mindennel is foglalkozunk.

Csapatunk szeretettel várja jelentkezését!

Fényképes önéletrajzát, fizetési igénye pontos megjelölésével küldje kizárólag az alábbi e-mail címre várjuk: seboallas@gmail.com.